ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Gminna Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Ząbkowice Śląskie na lata 2016-2020

01.04.2016
Rada Miejska Ząbkowic Śląskich przyjęła Gminną Strategię Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Ząbkowice Śląskie na lata 2016-2020. Dokument ten jest podstawą, na której podejmowane będą działania skierowane na minimalizowanie skutków ubóstwa, zmniejszenie bezrobocia, przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu rodzin i osób długotrwale borykających się z problemami, zapobieganie i minimalizowanie problemów alkoholowych i narkomanii oraz podniesienie poziomu bezpieczeństwa lokalnego.

Tym samym rodziny będą mogły uzyskać wsparcie w prawidłowym funkcjonowaniu, usamodzielnianiu się przez szerzej rozwiniętą informację o efektywnym poszukiwaniu pracy,  walkę z alkoholizmem i narkomanią czy zwiększenie aktywności życiowej ludzi starszych. 

Całość dokumentu znajdą Państwo tutaj:

strategia_spol.pdf

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.