ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie w drugim kwartale 2016 r. są już dostępne

04.04.2016
Wywozem odpadów komunalnych z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie zajmuje się Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jasnej 44 w Ząbkowicach Śląskich tel. /74/ 8151-855.

Worki na odpady segregowane (zabudowa zagrodowa i domki jednorodzinne) oraz harmonogramy wywozu wraz z instrukcją segregowania dostarczane będą mieszkańcom gminy przez Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. bezpośrednio na nieruchomość. Nieruchomości wielolokalowe, bloki, duże wspólnoty - segregować mogą tylko w  pojemnikach przeznaczonych do segregacji.

UWAGA! Gdy nie zastaniemy Cię w domu, zgłoś się do Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. przy ul. Jasnej 44, aby odebrać worki na odpady segregowane.

HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW ZBIERANYCH SELEKTYWNIE MIASTO – II kwartał 2016r.

HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH ZMIESZANYCH MIASTO –  II kwartał 2016r.

HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW ZBIERANYCH SELEKTYWNIE TERENY WIEJSKIE –  II kwartał 2016r.

HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH ZMIESZANYCH TERENY WIEJSKIE -  II kwartał 2016r.

 

Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce NOWY SYSTEM GOSPODARKI ODPADAMI

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.