ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Harmonogramy wywozu odpadów wielkogabarytowych - dla miasta i terenów wiejskich

24.10.2023
Dla mieszkańców gminy Ząbkowice Śląskie zaplanowano w listopadzie i grudniu zbiórkę odpadów wielkogabarytowych. Dla mieszkańców miasta odbędzie się w dniach 6-20 listopada 2023 r., a na terenach wiejskich od 21 listopada do 15 grudnia 2023 r.

Odpady wielkogabarytowe muszą być ustawione przed posesją – w sąsiedztwie miejsc, w których gromadzone są odpady komunalne. Zbiórka prowadzona będzie według harmonogramów, które dostępne są w załącznikach. Poza terminami zbiórek odpady wielkogabarytowe można przekazać do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) znajdującego się przy ul. Legnickiej nr 16 w Ząbkowicach Śl. (dawna zajezdnia PKS) w godzinach: pn-pt 9:00 – 17:00, sb 10:00 – 13:00.

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych nie dotyczy nieruchomości niezamieszkałych.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.