ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

"Historia lukrem malowana" zapraszamy na spotkanie do Izby Pamiątek Regionalnych

10.05.2013
Zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu "Opowieści o nas"..., podczas których postaramy się przybliżyć Państwu dzieje naszego miasta te wcześniejsze, oraz te zupełnie niedawne, tworzone po zakończeniu II wojny przez naszych dziadków, ojców i przez nas samych.

Pierwsze spotkanie nosi tytuł "Historia lukrem malowana". Dostojnych gości powita Duch Historii, który zdradzi kilka sekretów z przeszłości naszego miasta. Jan Dykas, właściciel najstarszej cukierni w Ząbkowicach, przybliży tajniki swojego rzemiosła oraz opowie o sekretach swoich wyrobów, produkowanych od dziesiątek lat za pomocą tradycyjnych metod. Na każdego z uczestników spotkania czeka słodki poczęstunek oraz ... majowa niespodzianka.

Zapraszamy w czwartek 16 maja o godzinie 18.00 do Izby Pamiątek Regionalnych w Ząbkowicach Śląskich.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.