ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

I Drezyniada w Zwróconej

13.08.2012
W niedzielę 12 sierpnia na terenie byłego przystanku kolejowego w Zwróconej odbyła się I Wakacyjna Drezyniada.

Ta niecodzienna atrakcja turystyczna zorganizowana przez Stowarzyszenie Pasjonatów Kolei „Semafor”, Lokalną Organizację Turystyczną Ziemi Ząbkowickiej oraz Sołectwo Zwrócona od godzin przedpołudniowych cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców oraz turystów.

Od godziny 11:00 do 16:00 odbywały się w tym dniu przejazdy drezyną ręczną po torze na przystanku kolejowym oraz przejazdy drezyną spalinową po torze do Ząbkowic Śląskich. Szczególne emocję wzbudziła rywalizacja sportowa podczas zawodów w wyścigu drezyną ręczną na czas, które rozegrane zostały w trzech kategoriach: młodzieży do 18 lat, dzieci do lat 13 oraz w kategorii familijnej (osoba dorosła wraz z dzieckiem do lat 13).

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.