ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

I Sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich VI kadencji

29.04.2022
Wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich VI kadencji zostały przeprowadzone 18 marca 2022 r.

Uczniowie, którzy uzyskali mandat radnego zostali zaproszeni na I Sesję Młodzieżowej Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich VI kadencji, które odbyło się w dniu 27 kwietnia 2022 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego. Podczas posiedzenia nowo wybrani radni złożyli ślubowanie, a następnie Burmistrz Ząbkowic Śląskich wręczył wszystkim radnym zaświadczenia o wyborze na Radnego Młodzieżowej Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich VI kadencji. W trakcie obrad przeprowadzono tajne wybory, w wyniku których funkcję Prezydium Młodzieżowej Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich VI kadencji sprawować będą:

Hubert Koszyk - Przewodniczący
Oliwia Miśków  - Wiceprzewodniczący
Wojciech Sadzenica – Bugajewski - Sekretarz

Celem działania Rady jest reprezentowanie interesów środowiska młodzieżowego wobec instytucji rządowych i samorządowych oraz  zapewnienie możliwości udziału młodzieży w procesie podejmowania decyzji mających bezpośredni wpływ na sposób i jakość jej życia.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.