ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

I wojewódzka runda kwalifikacyjna – III Turniej Piłki Nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska

19.09.2012
W piątek 21 września na boisku ze sztuczną murawą Orlik 2012 przy stadionie miejskim odbędzie się I wojewódzka runda kwalifikacyjna dziewcząt (kategoria 12-13 lat) zaliczana do ogólnopolskiego III Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska. Udział w niej weźmie siedem najlepszych ekip, które zwyciężyły kwalifikacje gminne.

Do miasta Krzywej Wieży i Frankensteina przyjadą zwycięzcy turniejów rozgrywanych w Bystrzycy Kłodzkiej, Kudowie Zdroju, Wojborzu, Ząbkowicach Śląskich, Ziębicach i Strzelinie.

To jeden z ośmiu turniejów rozgrywanych na Dolnym Śląsku. Pierwsze dwa zespoły awansują do II rundy kwalifikacyjnej, a zwycięzcy poszczególnych turniejów (będzie ich 4) zagrają w ścisłym finale Dolnego Śląska.
Początek piłkarskich zmagań dziewcząt zaplanowano na godzinę 11:00. Zapraszamy do kibicowania.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.