ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

I Ząbkowickie targi rolno-spożywcze wybrane do finansowania kwotą ponad 35 tysięcy złotych

28.10.2013
Na liście ocenionych przez Radę Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Qwsi” operacji zgodnych z Lokalną Strategią Rozwoju i wybranych do finansowania znalazły się I Ząbkowickie targi rolno-spożywcze. Wniosek o dofinansowanie został zaopiniowany pozytywnie w ramach XIII naboru wniosków działania 4.1/413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” dla działania „małe projekty”. Wnioskowana kwota to 35 305,60 zł.

 I Ząbkowickie Targi rolno-spożywcze to impreza zaplanowana z myślą o promocji lokalnego sektora gospodarki rolno-spożywczej. W związku z coraz większym rozwojem sektora przemysłu jakim jest rolnictwo gmina Ząbkowice Śląskie planuje wyjść naprzeciw oczekiwaniom społeczności lokalnej i zorganizować targi, w których wezmą udział podmioty gospodarcze i osoby fizyczne, chcące zaprezentować swoje produkty lub usługi. Głównym celem przedsięwzięcia  jest rozwój atrakcyjności gospodarczej regionu oraz rozwój rynku rolno-spożywczego na terenie LGD Qwsi.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.