ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

II etap remontu drogi i chodnika w Szklarach - znamy wykonawcę

29.10.2015
Gmina Ząbkowice Śląskie uprzejmie informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego realizowanego w trybie przetargu nieograniczonego na robotę budowlaną pn.: "Rewitalizacja terenów z ich uporządkowaniem i wykonaniem części zielonych, chodników i miejsc postojowych na działce nr 361/21 Ob. Szklary Huta - Etap II" za najkorzystniejszą uznana została:

Oferta nr 4 złożona przez:

Zakład Usługowo Handlowo Produkcyjny "ZUBIT"
Ireneusz Zieliński
ul. Kolejowa 61
57-230 Kamieniec Ząbkowicki

Uzasadnienie: 

Wykonawca PHU "ZURB" s.c. Andrzej Żurek, Elżbieta Żurek ul. Witosa 2; 57-160 Borów, wybrany jako oferent z najkorzystniejszą ofertą w zawiadomieniu o wyborze oferty z dnia 2 października 2015r. odstąpił od podpisani umowy. Z uwgai na powyższe oferta złożóna przez Zakłąd Usługowo Handlowo Produkcyjny "ZUBIT" Ireneusz Zieliński ul. Kolejowa 61, 57-230 Kamieniec Ząbkowicki, jako oferta ważna, o najwyższej liczbie punktów w kryterium oceny ofert, uznana została jako najkorzystniejsza.

 

Pełna treść zawiadomienia: LINK

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.