ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

II Ząbkowickie Targi Rolno-Spożywcze -zaproszenie

20.08.2015
Burmistrz Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek zaprasza producentów z branży rolno-spożywczej na II Targi Rolno-Spożywcze, które odbędą się w dniach 12 i 13 września 2015 roku na Hali Słonecznej w Ząbkowicach Śląskich.

Targi są przedsięwzięciem promującym rolnictwo i płody produkcji rolnej z naszego regionu. To także okazja do zaprezentowania dorobku instytucji i związków branżowych działających na rzecz rolnictwa oraz przedsiębiorców powiązanych z rynkiem rolno-spożywczym i gastronomicznym. Oprócz tego są miejscem do wymiany doświadczeń i osiągnięć przetwórców, którzy wprowadzają na rynek nowe produkty, a przede wszystkim dostarczają informacji konsumentom na temat jakości i różnorodności oferowanych produktów żywnościowych.

Udział w Targach Rolno-Spożywczych jest bezpłatny, a wystawcy mogą skorzystać z zadaszonych i niezadaszonych terenów wystawowych rozmieszczonych na terenie Hali Słonecznej w Ząbkowicach Śląskich.

Prosimy o złożenie zgłoszenia w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskichul. 1 Maja 15 osobiście w Biurze Obsługi Interesanta lub wysyłając pocztą  na adres: Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie bądź na adres mailowy: karolina.kita@zabkowiceslaskie.pl  z dopiskiem na kopercie lub w tytule wiadomości e-mail: Zgłoszenie na II Targi Rolno-Spożywcze.

Termin składania zgłoszeń upływa z dniem 24 sierpnia 2015 roku do godz. 15:00.    W sprawach organizacyjnych proszę kontaktować się z Wydziałem Rozwoju i Promocji,
Tel. (74) 81 65 345, e-mail: karolina.kita@zabkowiceslaskie.pl lub osobiście w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich.

Dokumenty do pobrania :

Formularz zgłoszeniowy: formularz-targi-2015.pdf

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.