ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

III Jarmark Ziemi Ząbkowickiej już 29-30 czerwca 2013 – zapraszamy na rynek!

28.06.2013
Drodzy Mieszkańcy i Goście – III Jarmark Ziemi Ząbkowickiej to propozycja dla całych rodzin. Poza bogatą ofertą produktów pochodzących prosto od rodzimych przedsiębiorców jarmark urozmaicą koncerty, konkursy oraz imprezy towarzyszące.

Atrakcyjność Jarmarku Ziemi Ząbkowickiej wynika z połączenia oferty handlowej – wyrobów rękodzielniczych, rzemieślniczych, artystycznych i spożywczych, prezentowanych  na ponad 50-ciu stoiskach - z programem kulturalnym, bogatym w wydarzenia artystyczne.

W sobotę już od południa odbędą się występy – na rynkowej scenie zobaczymy Koła Gospodyń Wiejskich, zespoły „Santo” i „Sami Swoi”. Po południu wystąpią Frankenstein Children, Tayfuny, Dimczo Angelow (Bułgaria) i międzynarodowa grupa Terra & Balkan Folk. Wieczór umili grupa Sierra Manta.

Niedziela to kolejne koncerty lokalnych artystów i nie tylko:  scenę opanują Malwy, Lubnowianie, KTT Aktan, Trzy Ćwierci Do Śmierci oraz zespół Chudoba. Ponadto w programie liczne konkursy i konkurencje dla wszystkich, bicie monety jarmarkowej, wioska indiańska, warsztaty ceramiczne i robienia biżuterii oraz inne atrakcje – szczegóły na plakacie.

Z pewnością każdy z odwiedzających znajdzie dla siebie coś niezwykłego wśród wielu oryginalnych i niepowtarzalnych rękodzieł i przysmaków, niebędących produkcją masową. Serdecznie zapraszamy!

Plan sytuacyjny III Jarmarku Ziemi Ząbkowickiej - pobierz

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.