ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

III Targi Rolno-Spożywcze i X Prezentacje Gospodarcze już za nami

19.09.2016
Kolejny już raz ząbkowicka Hala Słoneczna gościła wystawców i gości na III Targach Rolno-Spożywczych i X Prezentacjach Gospodarczych Ziemi Ząbkowickiej. Pomimo niesprzyjającej pogody, Targi odwiedziło wielu mieszkańców i gości. Przez dwa dni można było zwiedzać stoiska, były występy artystyczne, a także wiele atrakcji dla najmłodszych.

W konkursie na najatrakcyjniejsze stoisko zwyciężyła ząbkowicka firma MININAUKOWIEC, zaś dwie statuetki Wieże Sukcesu dla najlepiej prosperujących firm otrzymały przedsiębiorstwa z naszej gminy: LEGRAND – obchodzący w tym roku 70-lecie istnienia fabryki oraz 20-lecie działalności jako Legrand oraz AGROMAT z Braszowic. Wyróżenienie w tej kategorii trafiło dla firmy ZBYLBRUK z Boobolic, a list gratulacyjny za wieloletnią działalność otrzymała cukiernia pana Jana Dykasa. Wśród najaktywniejszych sołectw wyróżniono trzy sołectwa z naszej gminy: Tarnów, Sieroszów i Olbrachcice Wielkie. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.