ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

III Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

03.09.2012
Już w najbliższy piątek 7 września 2012 r. na boiskach Orlik 2012 w mieście Krzywej Wieży i Frankensteina odbędą się eliminacje powiatowe rozgrywane w ramach III Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP Donalda Tuska.

Dokładnie o godz. 9:00 na kompleksie boisk ze sztuczną murawą przy ul. Kusocińskiego 17 (stadion) w Ząbkowicach Śląskich odbędzie się oficjalne otwarcie turnieju. Następnie dziewczęta i chłopcy rywalizować będą w dwóch kategoriach wiekowych: 10-11 lat i 12-13 lat. Młodsi udadzą się na Orlik 2012 przy Szkole Podstawowej nr 3, a starsi rozegrają turniej na stadionie. Najlepsi zagrają w finale wojewódzkim, który tym razem zostanie rozegrany w Ząbkowicach Śląskich 21 września. „Do tegorocznego Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska zgłosiło się 16 000 drużyn i 1219 Orlików!!! Ponad 150 000 dziewcząt i chłopców. To absolutne rekordy imprezy.”

Informacje o turnieju: link

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.