ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Informacja dla organizacji pozarządowych - zaproszenie do zgłaszania uwag do rocznego programu współpracy na 2024 rok

01.09.2023
Uprzejmie informuję, że rozpoczęły się konsultacje rocznego projektu programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2024. Zapraszamy w związku z tym organizacje pozarządowe z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie oraz podmioty wymienione wyżej do wyrażania pisemnych opinii i uwag o projekcie, który zamieszczamy poniżej.

Uwagi i propozycje w formie pisemnej należy zamieścić na formularzu, który dostępny jest:

  • w siedzibie Urzędu Miejskiego (Referat  Edukacji Kultury, Sportu i Spraw Społecznych– II piętro, pokój 28);
  • na stronie BIP Urzędu Miejskiego: LINK;
  • poniżej w załączonym pliku.


Wypełnione formularze należy składać na Biurze Interesanta Urzędu Miejskiego ul. Maja 15, Ząbkowice Śl., lub przesłać wypełniony dokument e-mailem na adres: magdalena.cupial@zabkowiceslaskie.pl  w terminie do 18 września 2023 r. do godz. 15.00.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.