ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Informacja dla osób posiadających poświąteczne, żywe choinki

02.01.2024
Drodzy Mieszkańcy! Czas świąt za nami – jeżeli zostały Wam w domu choinki, informujemy, że Ząbkowickie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. przeprowadzi poświąteczną zbiórkę. Poniżej harmonogramy zbiórki na terenie miasta oraz w poszczególnych sołectwach.

Choinki (bez dekoracji) należy wystawiać zgodnie z poniższym harmonogramem przed wiatami śmietnikowymi lub w miejscach, gdzie obecnie ustawione są pojemniki na odpady komunalne.

W przypadku konieczności pozbycia się „drzewek bożonarodzeniowych” w innym terminie niż podano w powyższym harmonogramie, należy je dostarczyć we własnym zakresie do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), który mieści się przy ul. Legnickiej 16 (dawna zajezdnia PKS).

PSZOK jest czynny:

od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00-17:00,

w soboty od 10:00 do 13:00.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.