ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Informacja o opracowywanych miejscowych planach zagospodarowania przestrzennego – złóż wniosek do 16 listopada 2023 r.

07.11.2023
W związku z przystąpieniem do zmian miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla wybranych obrębów geodezyjnych gminy Ząbkowice Śląskie wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania wniosków z propozycją zmiany przeznaczenia terenu objętego zmianami.

Informujemy, że obecnie prowadzone są procedury planistyczne opracowania miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla miejscowości Olbrachcice Wielkie i części Obrębu Centrum miasto Ząbkowice Śl. od ulicy Młynarskiej i Osiedle Pallotyńskie.

Zachęcamy właścicieli nieruchomości w tych obszarach zainteresowanych zmianą zagospodarowania swoich nieruchomości do składania wniosków. Termin składania wniosków upływa 16.11.2023 r.

NFORMACJA DOT. WNIOSKÓW

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.