ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Informacja o usuwaniu azbestu z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie

20.08.2018
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w dniach od 20 sierpnia 2018r. do 31 sierpnia 2018r. w miejscowościach: Stolec, Ząbkowice Śląskie, Pawłowice, Olbrachcice Wielkie, Zwrócona, Grochowiska, Sieroszów, Tarnów, Kluczowa, Braszowice, Brodziszów, Bobolice, Sulisławice, będą trwać prace polegające na demontażu wyrobów zawierających azbest, a także odbieraniu wyrobów zawierających azbest.

Wszystkie prace prowadzone będą przez firmę ŚRODOWISKO i INNOWACJE  Sp. z o.o., ul. Marynarska 15, 02-674 Warszawa.

Gmina Ząbkowice Śląskie przystąpiła do realizacji zadania pn.:„Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie w roku 2018” dofinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, którego celem jest usunięcie jak największej ilości szkodliwych wyrobów zawierających azbest.

Piotr Miernik

Zastępca Burmistrza Ząbkowic Śląskich

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.