ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

IX Prezentacje Gospodarcze i II Ząbkowickie Targi Rolno-Spożywcze za nami

14.09.2015
Kolejne, IX już Prezentacje Gospodarcze Ziemi Ząbkowickiej, połączone z II Ząbkowickimi Targami Rolno-Spożywczymi, w tym roku odbywały się na Hali „Słoneczna” równolegle z Promocją Polskiego Mięsa Wieprzowego, organizowaną przez Polską Unię Producentów Produktów Rolnych. Oprócz możliwości odwiedzenia stoisk wystawców i zapoznania się z ich ofertą, na każdego, kto przyszedł na halę w ten weekend czekało mnóstwo atrakcji: konkursy z nagrodami, występy KGW oraz lokalnych artystów, pokazy tańca, dmuchane zamki dla dzieci. Na tegorocznych prezentacjach zaprezentowało się 74 wystawców, czyli 24 więcej, niż w roku ubiegłym!

Tradycyjnie wręczono również statuetki wież sukcesu dla najlepiej prosperujących firm Ziemi Ząbkowickiej. W tym roku statuetki trafiły do firm: Skomar, Hurtownia Materiałów Budowlanych NORPOL Polichońscy oraz do Mariusza Pelikańskiego – właściciela Pelikan Team. Wyróżnienia otrzymali:

Dom pod Twierdzą - usługi hotelarskie i gastronomiczne

DRG ZINC-METAL sp. z o.o.

P.H.U KAMAR, AGRI Partner oraz P.H. DANROL należące do Państwa Parcheniak

Wyróżnienia specjalne: 

Hotel Koniuszy

Justyna Nazim

Soon Cheol Choi, prezes zarządu LG Chem Poland sp. z o.o.

 

Przed otwarciem prezentacji, na boisku przed halą odbył się turniej piłki nożnej dla dzieci. Wzięły w nim udział dzieci ze szkół podstawowych: nr 2 i 3 z Ząbkowic Śląskich, z Braszowic, Zwróconej oraz Zespołu Przedszkolno-Szkolnego w Stolcu. Końcowa klasyfikacja turnieju:

 

1. Szkoła Podstawowa nr 2

2. Szkoła Podstawowa nr 3

3. ZPS Stolec

4. Szkoła Podstawowa w Braszowicach

5. Szkoła Podstawowa w Zwróconej

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.