ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

IX Prezentacje Gospodarcze Ziemi Ząbkowickiej - zaproszenie

21.07.2015
Serdecznie zapraszamy do udziału w IX Prezentacjach Gospodarczych Ziemi Ząbkowickiej w dniach 12 i 13 września 2015 roku odbywających się na Hali Słonecznej, których organizatorem jest Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich.

Podczas prezentacji zaprezentują się Państwu zarówno firmy z naszego powiatu, jak i z zagranicy. Nie zabraknie również wyrobów regionalnych artystów, malarzy, rzeźbiarzy, rękodzielników oraz artykułów z dziedziny produkcji, gastronomii, turystyki, rekreacji i innych usług. Szczególnie prezentacje powinny przynieść korzyść przedsiębiorcom, na których czekają konferencyjne bloki tematyczne z różnych dziedzin. Już dziś wiadomo, że osoby prowadzące działalność gospodarczą będą mogły skorzystać z porad specjalistów z zakresu ZUS-u, PIP-u, KRUS-u, Urzędu Skarbowego i Podatków

Zachęcamy do udziału w tym projekcie, który będzie doskonałą szansą promocji przedsiębiorców i wystawców z naszego terenu.  Tych z Państwa, którzy zdecydują się na udział w IX Prezentacjach Gospodarczych Ziemi Ząbkowickiej, proszę o złożenie formularza zgłoszeniowego w Starostwie Powiatowym w Ząbkowicach Śląskich, ul. Sienkiewicza 11 osobiście lub wysłać na adres e-mail:
d.ciepierski@zabkowice-powiat.pl bądź pocztą na adres: Starostwo Powiatowe, ul. Sienkiewicza 11, 57-200 Ząbkowice Śląskie.                                        

Dokumenty do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy: formularz_zgloszeniowy_prezentacje_2015.pdf

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.