ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Jak pozyskać klienta i odnieść sukces w swoim biznesie

13.03.2017
9 marca w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich odbyło się szkolenie, podczas którego przedsiębiorcy z terenu naszej gminy zgłębili techniki i strategię budowania pozytywnej relacji z klientem. Frekwencja dopisała, uczestnikom nie brakowało pomysłów w realizacji ćwiczeń i zadań odbywających się podczas warsztatów.

Kompleksowo i wyczerpująco omówione zostały tematy związane ze zróżnicowaną osobowością klienta, profesjonalną obsługą oraz metodami prowadzenia partnerskiej współpracy w biznesie. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem  nie tylko wśród pracowników firm z terenu gminy, ale także osób zamierzających założyć własną działalność gospodarczą – na sali znalazło się ponad 30 chętnych słuchaczy.

Warsztaty zorganizowane zostały przy współpracy gminy z  Polską Fundacją Przedsiębiorczości - prowadzący pan Zbigniew Pankiewicz – trener biznesu i wieloletni dziennikarz telewizyjny, poprzez zaangażowanie i liczne przykłady zmobilizował szkolących się do kreatywnego myślenia i aktywności.

Już dziś zapraszamy na kolejne szkolenia, o których będziemy informować na bieżąco na stronie www.zabkowicesalskie.pl oraz na facebook’owym profilu Firmy Gminy Ząbkowice Śląskie.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.