ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Jak skutecznie zarządzać sprzedażą w małej firmie - zapisy na bezpłatne szkolenie w listopadzie!

09.11.2017
SPRZEDAŻ W MAŁEJ FIRMIE
Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) – jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) oraz Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich zapraszają na bezpłatne szkolenie pt. „Jak skutecznie zarządzać sprzedażą w małej firmie”. Celem szkolenia jest nabycie przez Uczestników podstawowej wiedzy o prowadzeniu sprzedaży, zależnościach występujących pomiędzy poszczególnymi jej procesami. Szkolenie kierowane jest do przedsiębiorców.

Podczas szkolenia uczestnicy  - poznają narzędzia i rozwiązania, które pozwolą im na samodzielnie prowadzenie działań i zmierzenie ich efektów, w kontekście wzrostu własnego biznesu.

Szkolenie poprowadzi pan Wojciech Dembiński – ekspert w dziedzinie strategii, zarządzania, sprzedaży i marketingu. Posiadający blisko 18 letnie doświadczenie we współpracy z małymi i średnimi przedsiębiorcami w kraju i za granicą.

Szkolenie odbędzie się w Ząbkowicach Śląskich dnia 23 listopada 2017 r. w godzinach 9.00 – 16.00, miejsce szkolenia: sala konferencyjna Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

WAŻNE: w celu rezerwacji miejsca dla Państwa firmy (max 2 osoby), uprzejmie prosimy o potwierdzenie przyjęcia naszego zaproszenia na adres: klaudia.szewczyk@zabkowiceslaskie.pl lub kontakt z panią Klaudią Szewczyk,
tel. 74 81 65 346.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.