ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Jak zdobyć pieniądze na założenie firmy lub na rozwój – bezpłatne konsultacje

10.08.2015
Zapraszamy już 13 sierpnia 2015 r. na bezpłatne spotkanie Mobilnego Punktu Informacyjnego , które odbędzie się w godzinach od 10.00 do 13.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich ul. 1 Maja 15 pokój nr 5 – sala konferencyjna. Dyżur w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego pełnić będzie specjalista Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Wałbrzychu.

Podczas spotkania będzie można uzyskać informacje o aktualnych możliwościach wsparcia z funduszy europejskich oraz o dodatkowych preferencyjnych pożyczkach lub poręczeniach  finansowanych z funduszy unijnych dostępnych na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej.  

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców oraz osoby rozpoczynające działalność gospodarczą.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.