ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Jakość potwierdzona certyfikatem. ISO 9001:2015 w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich

13.02.2018
W celu ciągłego doskonalenia jakości świadczonych usług i lepszego zaspokajania potrzeb mieszkańców i klientów Marcin Orzeszek, Burmistrz Ząbkowic Śląskich podjął decyzję o aktualizacji funkcjonującego w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich Systemu Zarządzania Jakością na nową normę ISO 9001:2015. System Zarządzania Jakością zgodny z nową normą ISO 9001:2015 jest skoncentrowany na planowaniu i zarządzaniu, uwzględnia przy tym wszystkie czynniki, które mogą mieć wpływ na realizację celów Urzędu. Nowa norma wykorzystuje podejście procesowe oraz myślenie oparte na ryzyku i szansach, obejmuje systematyczne zarządzanie procesami oraz ich wzajemne oddziaływanie tak, aby osiągnąć zamierzone wyniki zgodne z celami strategicznymi Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich.

Uzyskanie certyfikatu zgodności Systemu Zarządzania Jakością  z wymaganiami normy ISO 9001:2015 stawia Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich w gronie nowoczesnych organizacji, wprowadzających wysokie standardy zarządzania, odznaczających się szczególną dbałością o najwyższą jakość oferowanych usług, a przyjęte sposoby zarządcze                      są ukierunkowane na dążenie do zaspokojenia potrzeb społeczności lokalnej oraz rozwój regionu.

Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich pierwszy certyfikat jakości ISO 9001:2008 otrzymał w 2011 roku. Decyzja o kontynuacji certyfikacji Urzędu wynikała z przekonania władz samorządu, że celem zarządzania nie jest stabilizacja, lecz zmiana i innowacja, która zmierza do zarządzania nastawionego na jakość przy jednoczesnym spełnieniu wymagań określonych w międzynarodowej normie.

[w załączeniu- certyfikat ISO 9001:2015]

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.