ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Jarmark Bożonarodzeniowy 2015 – zapraszamy wystawców, przedsiębiorców, rzemieślników, rękodzielników do prezentacji swoich produktów

02.11.2015
Zapraszamy wszystkich wystawców, rękodzielników z ozdobami i smakołykami świątecznymi do udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbędzie się 12 grudnia 2015 r. (sobota) w godz. 14.00- 20.00 na rynku w Ząbkowicach Śląskich. Z całą pewnością wieczorna pora Jarmarku, świątecznie przyozdobiony rynek, rozświetlona i przystrojona choinka, czy wieczorne kolędowanie - w niepowtarzalny sposób oddadzą klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Termin zgłoszeń - do 7 grudnia 2015 r. Ilość miejsc wystawienniczych i handlowych jest ograniczona. Udział dla wystawców podczas Jarmarku jest bezpłatny!

Zapisy i wszelkie pytania proszę kierować do:
Katarzyna Ankowska - Ząbkowicki Ośrodek Kultury, Rynek 24, 57-200 Ząbkowice Śląskie
tel. 74/ 815 28 96, e-mail: biuro@e-zok.pl

Serdecznie zapraszamy!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.