ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Jarmark Bożonarodzeniowy 2017 - ogłoszenie konkursów

21.11.2017
Jarmark Bożonarodzeniowy już wkrótce. Na uczestników jarmarku czekać będą stoły uginające się pod ciężarem smakowitych potraw bożonarodzeniowych, a także kolorowe ozdoby świąteczne i nie tylko. Ponadto swój finał w sobotę podczas jarmarku , będą mieć konkursy na najładniejsze stoisko, najpiękniejszy stroik oraz potrawę bożonarodzeniową.

Konkurs na najładniejsze stoisko jest skierowany do wszystkich wystawców Jarmarku Bożonarodzeniowego, natomiast konkursy na najpiękniejszy stroik oraz na potrawę bożonarodzeniową mają charakter otwarty i są dla wszystkich mieszkańców Gminy Ząbkowice Śląskie. Udział w konkursie jest bezpłatny. W każdym z konkursów zostaną  przyznane nagrody rzeczowe. Potrawę świąteczną oraz stroik Bożonarodzeniowy należy dostarczyć dn. 16 grudnia 2017 roku do godz. 10.00 do Ząbkowickiego Ośrodka Kultury. Formularze Zgłoszeniowe na ww. konkursy należy dostarczyć do dnia 13 grudnia 2017 roku  do Ząbkowickiego Ośrodka Kultury osobiście bądź pocztą elektroniczną.

Oficjalne rozstrzygnięcie Konkursów i wręczenie nagród odbędzie się 16 grudnia 2017 r. ok. godziny 12.30 podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego na Rynku w Ząbkowicach Śląskich. 

Więcej informacji w regulaminach konkursów.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.