ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Jarmark Bożonarodzeniowy - ogłoszenie konkursów

30.11.2016
Jarmark Bożonarodzeniowy już wkrótce. Po raz kolejny, 17 grudnia, ząbkowicki rynek przybierze świąteczne „odzienie”. Na uczestników czekać będą stoły uginające się pod ciężarem smakowitych potraw wigilijnych, a także kolorowe ozdoby świąteczne i nie tylko. Ponadto swój finał w sobotę podczas jarmarku , będą mieć konkursy na najpiękniejszy stroik oraz najsmaczniejszą potrawę bożonarodzeniową.

Konkursy na najpiękniejszy stroik i najsmaczniejszą potrawę ma charakter otwarty i jest dla wszystkich mieszkańców Gminy Ząbkowice Śląskie. Udział w konkursie jest bezpłatny. W każdym z konkursów zostaną  przyznane nagrody rzeczowe. Potrawę świąteczną należy dostarczyć dn. 17 grudnia 2016 roku do godz. 10.00 do Ząbkowickiego Ośrodka Kultury, natomiast Stroiki świąteczne wraz z Formularzem Zgłoszeniowym należy dostarczyć  do 16 grudnia 2016 roku do godz. 14.00.

Oficjalne rozstrzygnięcie Konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 17 grudnia 2016r. ok. godziny 15.30 podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego na Rynku w Ząbkowicach Śląskich.

Więcej informacji w regulaminach konkursów.

regulamin_konkursu_na_potrawe_2016_-_jarmark_bozonarodzeniowy.pdf
karta_zgoszenia_do_konkursu_na_potrawe_2016_-_jarmark_bozonarodzeniowy.pdf
regulamin_konkursu_na_stroik_2016_-_jarmark_bozonarodzeniowy-1.pdf
karta_zgoszenia_do_konkursu_na_stroik_2016_-_jarmark_bozonarodzeniowy.pdf

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.