ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Jarmark Bożonarodzeniowy w Ząbkowicach Śląskich

30.11.2016
Zapraszamy wszystkich wystawców, rękodzielników z ozdobami i smakołykami świątecznymi do udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbędzie się 17 grudnia 2016 r. (sobota) w godz. 12.00- 18.00 na rynku w Ząbkowicach Śląskich. Z całą pewnością wieczorna pora Jarmarku, świątecznie przyozdobiony rynek, rozświetlona i przystrojona choinka, czy wieczorne kolędowanie - w niepowtarzalny sposób oddadzą klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

W programie m. in. : konkursy i zabawy z nagrodami, występy artystyczne, degustacja tradycyjnych potraw, regionalne wyroby oraz rękodzieło.

W imprezie zaplanowano udział ok. 130 wystawców z rękodziełem, ozdobami świątecznymi, stroikami, kartkami i innymi wyrobami do sprzedaży.

Termin zgłoszeń - do 9 grudnia 2016 r. Ilość miejsc wystawienniczych i handlowych jest ograniczona. Udział dla wystawców podczas Jarmarku jest bezpłatny!

Zapisy i wszelkie pytania proszę kierować do:
Anna Magdalena Pokryszka  - Ząbkowicki Ośrodek Kultury, Rynek 24, 57-200 Ząbkowice Śląskie.

tel. 74/ 815 28 96, e-mail: pokryszka@e-zok.pl

Serdecznie zapraszamy!

__________________________________________________________________________________________+

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego zaproszenia na Jarmark Bożonarodzeniowy: Link do filmu 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.