ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Jarmark Bożonarodzeniowy w Ząbkowicach Śląskich

11.12.2015
Już w najbliższą sobotę 12 grudnia na ząbkowickim rynku odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy – świąteczna impreza dla całej rodziny. Przypominamy, że przeciwieństwie do poprzednich lat w tym roku rozpocznie się on po południu o godzinie 14:00 i trwać będzie aż do 20:00 wieczorem. W jarmarku weźmie udział około 100 wystawców z Ząbkowic Śląskich i okolic. Stragany wypełnione będą regionalnymi potrawami i rękodziełem prosto od lokalnych przedsiębiorców i rzemieślników. Pierniki, miody, kartki, stroiki, ciasta, zabawki oraz wiele innych potraw, produktów i ozdób nie tylko stworzą świąteczną atmosferę w każdym domu, ale także mogą być doskonałym pomysłem na prezent.

Podczas Jarmarku czas gościom umilą występy zespołów kół gospodyń wiejskich oraz koncerty miejscowych artystów. Niewątpliwie gwiazdą wieczoru będzie Andrzej Rybiński, który podczas koncertu zaśpiewa nie tylko swoje utwory, ale także świąteczne piosenki. Dodatkową atrakcją będą konkursy z  nagrodami, warsztaty ozdób świątecznych i parowóz Tomuś, którym każde dziecko będzie mogło się przewieźć. 

Daj się ponieść magii świąt i bądź w tym dniu razem z nami w Ząbkowicach Śląskich!

Jarmark Bożonarodzeniowy 2015 - Projekt jest współfinansowany ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego.
Współorganizatorem Jarmarku Bożonarodzeniowego jest Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu.

Magia Nocy Bożego Narodzenia na ząbkowickim Rynku… Zapraszamy już 12 grudnia! 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.