ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Jarmark Wielkanocny 2017 – zapraszamy wystawców do prezentacji swoich produktów

03.03.2017
Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich wystawców, przedsiębiorców, rzemieślników, rękodzielników do udziału w Jarmarku Wielkanocnym, który odbędzie się 8 kwietnia 2017 od godziny 10:00 do 14:00 na ząbkowickim rynku. Warto zaprezentować swoje oryginalne i niepowtarzalne rękodzieło oraz tradycyjne produkty spożywcze – szczegóły dotyczące zapisów poniżej.

Prosimy o zgłoszenie udziału w Jarmarku do dnia 31 marca br. z dokładnym określeniem potrzeb technicznych: np. stolik, krzesła, prąd na adres: pokryszka@e-zok.pl,  tel. 74/8152 896.

Serdecznie zachęcamy wystawców z rękodziełem, ozdobami świątecznymi, stroikami, kartkami, wypiekami, wędlinami i innymi wyrobami spożywczymi do zgłaszania swojego udziału. Ilość miejsc wystawienniczych i handlowych jest ograniczona – decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Kontakt:

Ząbkowicki Ośrodek Kultury

Rynek 24

57-200 Ząbkowice Śląskie

74/ 815 28 96

e-mail: pokryszka@e-zok.pl

W ramach zgłoszenia otrzymujecie Państwo:

Bezpłatne stoisko pod namiotem

Możliwość podłączenia się do prądu (przedłużacze prądowe w gestii wystawcy)

Serdecznie zapraszamy!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.