ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Jarmark Wielkanocny już jutro!

07.04.2017
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Ząbkowic Śląskich oraz Gości na Jarmark Wielkanocny. Już jutro, 8 kwietnia od godziny 10:00 na ząbkowickim rynku zaprezentuje się ponad 100 wystawców z pięknymi świątecznymi ozdobami, swojskimi wypiekami, wędlinami, serami, pieczywem, miodem i wieloma innymi artykułami, których nie może zabraknąć na wielkanocnym stole.

Wszyscy odwiedzający jarmark będą mogli  posmakować  tradycyjnych świątecznych potraw. Ząbkowicki Jarmark to także wyjątkowy czas dla najmłodszych, dla których przewidziane zostały warsztaty malowania pisanek oraz konkursy nawiązujące do tematyki świątecznej. Podczas jarmarku na scenie wystąpią nasi lokalni artyści – dzieci i młodzież z Gminy Ząbkowice Śląskie, mini recital Orkiestry Dętej z Cervenego Kostelca i Miejskiej Orkiestry dętej z Ząbkowic Śląskich.  Zostaną również wręczone nagrody przez Burmistrza Ząbkowic Śląskich za konkursy – najpiękniejsza palma wielkanocna, regionalna potrawa wielkanocna i najładniejsze stoisko.

Zapraszamy do wspólnego świętowania! 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.