ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Jarmark Wielkanocny - ogłoszenie konkursów

04.04.2017
Jarmark Wielkanocny już wkrótce. Na uczestników jarmarku czekać będą stoły uginające się pod ciężarem smakowitych potraw wielkanocnych, a także kolorowe ozdoby świąteczne i nie tylko. Ponadto swój finał w sobotę podczas jarmarku , będą mieć konkursy na najładniejsze stoisko, najpiękniejszą palmę oraz potrawę wielkanocną.

Konkurs na najładniejsze stoisko jest skierowany do wszystkich wystawców Jarmarku Wielkanocnego, natomiast konkursy na najpiękniejszą palmę oraz na potrawę wielkanocną ma charakter otwarty i jest dla wszystkich mieszkańców Gminy Ząbkowice Śląskie. Udział w konkursie jest bezpłatny. W każdym z konkursów zostaną  przyznane nagrody rzeczowe. Potrawę świąteczną należy dostarczyć dn. 8 kwietnia 2017 roku do godz. 10.00 do Ząbkowickiego Ośrodka Kultury, palmy Wielkanoce wraz z Formularzem Zgłoszeniowym należy dostarczyć  do  8 kwietnia 2017 roku do godz. 10.00. do Ząbkowickiego Ośrodka Kultury, natomiast Formularz Zgłoszeniowy na najładniejsze stoisko należy dostarczyć do 7 kwietnia 2017r. do Ząbkowickiego Ośrodka Kultury.

Oficjalne rozstrzygnięcie Konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 8 kwietnia 2017r. ok. godziny 13.00 podczas Jarmarku Wielkanocnego na Rynku w Ząbkowicach Śląskich.

Więcej informacji w regulaminach konkursów.

  regulamin-konkursu-najadniejsze-stoisko.docx
formularz-zgoszeniowy-najadniejsze-stoisko.docx
regulamin-konkursu-palma.docx 
formularz-zgoszeniowy-palma.docx

regulamin-konkursu-potrawa-wielkanocna.docx
formularz-zgoszeniowy-potrawa-wielkanocna.docx

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.