ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Jasełka w wykonaniu dzieci ze środowiskowej świetlicy im. Kubusia Puchatka

20.12.2016
Wzruszający i piękny program artystyczny z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zaprezentowały w niedzielę 18 grudnia 2016 dzieci ze środowiskowej świetlicy im. Kubusia Puchatka w Ząbkowicach Śląskich. Co roku wychowankowie miło zaskakują publiczność i zaproszonych gości pięknymi Jasełkami – zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia.

Spotkanie poprowadziła opiekunka świetlicy Sylwia Janicka-Kurczyna. Dzieci i młodzież wcieliły się w role  Maryi, Józefa, pasterzy, aniołów, diabłów jak i zwykłych ludzi, którzy na co dzień ulegają różnym pokusom. Mali aktorzy przypomnieli nam, dorosłym, że możemy przezwyciężać własne słabości i wspólnie czynić dobro.

Uroczystość zakończyły krótkie przemówienia zaproszonych gości, składanie życzeń oraz wspólny wigilijny poczęstunek przygotowany przez rodziców dzieci uczęszczających na świetlicę.

Szczególne podziękowania zostały skierowane do osób wspierających świetlicę, wśród których znaleźli się: Marcin Orzeszek, Andrzej Dominik, Dorota Sierka, Anna Marcinków, Helena Wolnik – Kliber, Ewa Pazdioara, Piotr i Agata Ankowscy, Ewa Żurek, Janusz Fiałkowski, Elżbieta Kieiwan, Anna i Tomasz Bieńkowscy, Bożena i Ireneusz Wójciccy, Izabela Lisowska, Anna Kaszowska – Drozdowska, Bożena Bogaczyńska – Adach, Magdalena Halikowska, Magdalena i Jakub Głuszczak, Helena Gazda, Elżbieta Mostowy, Małgorzata i Rafał oraz Zuzia Żurakowscy, Bożena Gwóźdź.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.