ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Jesteś właścicielem nieruchomości położonej w Obrębie Wschód Ząbkowice Śląskie? Zgłoś wniosek o zmianę MPZP

05.07.2023
Jeśli jesteś właścicielem nieruchomości położonej w Obrębie Wschód Ząbkowice Śląskie zaznaczonym kolorem zielonym? Możesz złożyć wniosek o zmianę miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Ostateczny termin składania wniosków do dnia 21.07.2023 r.

Plan obejmuje obszar położny w części miasta Ząbkowice Śląskie, w obrębie geodezyjnym Osiedle Wschód i objęty jest od wschodu, zachodu i północy granicą administracyjną miasta Ząbkowice Śląskie i terenami kolejowymi oraz ulicami: od wschodu — Agrestową a od południa — Ziębicką.

Wnioski należy składać:

  • w formie papierowej na adres: Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich, ul. I Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie.
  • w formie elektronicznej: za pośrednictwem elektronicznej platformy usług administracji publicznej ePUAP, albo na adres poczty elektronicznej: urzad@zabkowiceslaskie.pl (zgodnie z art. 8c ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym).

POBIERZ WNIOSEK:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.