ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Jesteśmy dla Was! Wspieramy mieszkańców gminy! – spotkanie informacyjne dla mieszkańców gminy dot. aktualnych form pomocy Ośrodka Pomocy Społecznej

13.01.2016
Na jaką pomoc możesz liczyć w trudnej sytuacji? Komu przysługują zasiłki i kiedy można je otrzymać? Jakie dokumenty należy złożyć? Co to jest Ząbkowicka Karta Rodziny i Ząbkowicka Karta Seniora i jakie z nich płyną korzyści dla mieszkańców gminy? Na te i wiele innych pytań będą mogli Państwo uzyskać odpowiedzi podczas konsultacji, które odbędą się w czwartek 14 stycznia 2016 roku o godz. 17:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich przy ul. 1 Maja 15. Serdecznie zapraszamy!

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.