ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Jubileuszowa X edycja Biegów na 5 i 10 km w Ząbkowicach Śląskich oraz I Puchar Nordic Walking

03.07.2024
Po raz dziesiąty w Ząbkowicach Śląskich odbędą się biegi na 5 i 10 km po atestowanej trasie z metą w sercu miasta. Jubileuszowa edycja ma być wyjątkowa, a w ostatni dzień wakacji – 31 sierpnia 2024 r. emocji i niespodzianek na pewno nie powinno zabraknąć. W tym roku po raz pierwszy w szranki staną sympatycy nordic walking, którzy z kijkami pokonają 5 km trasę, by spotkań się w ząbkowickim Rynku. Tam też po biegach głównych zaplanowano Bieg Rodzinny.

10 edycja zobowiązuje, dlatego organizatorzy w tym roku zaplanowali szereg niespodzianek dla uczestników. Oczywiście nie zabraknie tradycyjnych nagród finansowych i rzeczowych w kilkudziesięciu, przeróżnych kategoriach wiekowych, ale dodatkowo przygotowano także niespodzianki dla 10 biegacza, 110, 210 oraz 310 uczestnika na mecie.

Ale to tylko niektóre z atrakcji dziesiątego święta biegowego w Ząbkowicach Śląskich – Mieście Krzywej Wieży i Frankensteina. O kolejnych organizatorzy będą informować na bieżąco.

Zapisy wyłącznie elektroniczne - https://formularz.ultimasport.pl/219

Regulamin – www.centrumsportu.com.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.