ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Justyna Giryn sekretarzem Gminy Ząbkowice Śląskie

25.11.2016
W związku z przejściem Iwony Aibin na stanowisko Sekretarza Gminy Stoszowice, Marcin Orzeszek Burmistrz Ząbkowic Śląskich w drodze awansu zawodowego z dniem 1 grudnia 2016 powierzy stanowisko sekretarza Gminy Ząbkowice Śląskie Justynie Giryn.

Justyna Giryn urodziła się 24 marca 1980 r. w Ząbkowicach Śląskich. Ukończyła administrację na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studia podyplomowe w zakresie zamówień publicznych i Międzynarodowych Procedur Organizacji Inwestycji według FIDIC.

Od 1 października 2004r. do 31 stycznia 2008r. pracowała w Dolnośląskim Centrum Transplantacji Komórkowych we Wrocławiu, kierowanym przez prof. Andrzeja Lange.

Od 21 stycznia 2008r. pracowała w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego, a 1 kwietnia 2011 r. rozpoczęła pracę w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich, pełniąc funkcję Kierownika Wydziału Rozwoju i Promocji.  

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.