ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Magia Nocy Bożego Narodzenia na ząbkowickim Rynku… Zapraszamy już jutro!

16.12.2016
Już jutro 17 grudnia w godz. 12.00 - 18.00 na ząbkowickim rynku odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy – świąteczna impreza dla całej rodziny. W jarmarku weźmie udział około 130 wystawców z Ząbkowic Śląskich i okolic. Stragany wypełnione będą regionalnymi potrawami i rękodziełem prosto od lokalnych przedsiębiorców i rzemieślników. Pierniki, miody, kartki, stroiki, ciasta, zabawki oraz wiele innych potraw, produktów i ozdób nie tylko stworzą świąteczną atmosferę w każdym domu, ale także mogą być doskonałym pomysłem na prezent.

Podczas Jarmarku czas gościom umilą występy lokalnych artystów. Wystąpią: Chór Echo, "Lasowiaczek" z Zespołu Przedzkolno-Szkolnego w Stolcu oraz dzieci z Zespołu Przedszkolno-Szkolnego w Braszowicach, uczniowie ząbkowickich szkół podstawowcyh i gimnazjów, zespół taneczny działający przy ZOK, dzieci ze świetlicy środowiskowej Kubusia Puchatka, wychowankowie szkoły muzycznej CASIO. Ponadto na scenie pojawią się Bartek Słonopas oraz zespół Feelings Station. Dodatkową atrakcją będą konkursy z nagrodami dla publiczności, warsztaty ozdób świątecznych oraz zostaną rozstrzygnięte konkursy na stroik i potrawę świąteczną.

Uroczyste otwarcie Jarmarku o godz. 14.00, zapraszamy do wspólnej degustacji potraw świątecznych. Daj się ponieść magii świąt i bądź w tym dniu razem z nami w Ząbkowicach Śląskich!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.