ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ruszył I Zjazd Ząbkowiczan!

24.09.2015
I Zjazd Ząbkowiczan odbędzie się w dniach 25–27 września 2015 roku. Celem Zjazdu jest uczczenie 70-lecia polskiej obecności w Ząbkowicach Śląskich, 70-lecia Liceum Ogólnokształcącego w Ząbkowicach Śląskich oraz umocnienie integracji lokalnego społeczeństwa. Ząbkowice Śląskie to miasto, które pamięta o swoich mieszkańcach, zarówno obecnych, jak i tych, którzy żyją dziś w innych częściach Polski, Europy i całego świata.

Dla uczestników zostały przygotowane ciekawe atrakcje, m.in. zwiedzanie miasta, wystawa „Ząbkowice Śląskie w latach 1945 – 2015”, sesja popularnonaukowa o tej samej nazwie, dodatkowo wspólne spotkanie integracyjne. Regionalną tożsamość i tradycje podkreślą „Targi Produktu Regionalnego i Rękodzieła Artystycznego”, na których będzie można zakupić niepowtarzalne rękodzieła oraz produkty spożywcze wyrabiane według receptur i pomysłów producentów z terenu ziemi ząbkowickiej. Nie zabraknie programu artystycznego w wykonaniu: ząbkowickiego zespołu Feelings Station i Kabaretu Neo-Nówka. Świętować bedziemy 70-lecie Liceum Ogólnokształcącego w Ząbkowicach Śląskich. Szczegółowy program nadchodzących dni poniżej.

Jest nam niezmiernie miło gościć Państwa w naszym ukochanym mieście. Niech I Zjazd Ząbkowiczan będzie wspaniałą okazją do spotkań z przyjaciółmi i rodziną, których Państwo być może nie widzieliście od lat.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.