ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Już jutro szczepienia w CM Salus - możliwość zaszczepienia dzieci od 12 roku życia - atrakcyjne nagrody!

29.10.2021
Ważna informacja dla rodziców i opiekunów, którzy chcą zaszczepić swoje dzieci przeciwko COVID-19: dotychczas informowaliśmy o szczepieniach szczepionką Pfizer dla dzieci powyżej 16 roku życia. W sobotę 30 października 2021 w Centrum Medycznym SALUS w Ząbkowicach Śląskich będzie można zaszczepić młodsze dzieci - od 12 roku życia. Na miejscu obecny będzie lekarz, który przeprowadzi badanie kwalifikujące do szczepienia. Przypominamy także o atrakcyjnych nagrodach!

Szczepienia w dniu 30.10.2021 w godzinach 8.00 -12.00 w CM Salus ul. Powstańców Warszawy 8 w, Ząbkowice Śląskie. 

Dostępne szczepionki Johnson&Johnson i Pfaizer. 

Pacjenci mogą zaszczepić się również III dawką jednak warunkiem jej otrzymania jest półroczny odstęp czasu od podania II dawki. Rejestracja w dniu szczepienia lub za pośrednictwem ogólnopolskiej infolinii Narodowego Programu Szczepień 989.

Szczegóły dotyczące nagród:

KARNET DO SŁONECZNEGO PARKU WODNEGO - wartość 115 zł, do wykorzystania w ciągu 90 dni (oferta Ząbkowickiego Centrum Sportu i Rekreacji dostępna na stronie: http://www.centrumsportu.com.pl/

BILET NA WYDARZENIE KULTURALNE - wartość 70 zł, koncert w dniu 19 grudnia 2021 r. (oferta Ząbkowickiego Centrum Kultury i Turystyki dostępna na stronie: http://www.zckit.pl/

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.