ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Już wkrótce XVII Weekend z Frankensteinem – „AFROMENTAL” i „STRACHY NA LACHY” w Ząbkowicach Śląskich

26.08.2015
28-29 sierpnia 2015 r. zapraszamy do Ząbkowic Śląskich na niezwykły XVII Weekend z Frankensteinem. Przed nami występy gwiazd polskiej sceny muzycznej „Afromental”, „Strachy na Lachy” oraz „Miuosh” i „Maleo Reggae Rockers”. Wstęp na wszystkie koncerty będzie bezpłatny!

Dzieci i młodzież będą mogły wziąć udział w zajęciach plastycznych, warsztatach filmowych, grach terenowych i zręcznościowych. Dodatkowo na najmłodszych pod Krzywą Wieżą czekać będą potwornie pyszne lody a'la Frankenstein.

Jedną z głównych atrakcji  będzie „Parada Potworów”. W sobotę 29.08.2015 roku o godz. 17.00 zapraszamy wszystkich na ząbkowicki rynek  do udziału w konkursie na najstraszniejsze przebranie.

Jednocześnie zapraszamy do Laboratorium dr. Frankensteina i zwiedzania Krzywej Wieży, która udostępniona będzie, aż do północy!

Szczegóły imprezy na plakacie:

 

Więcej na:

XVII Weekend z Frankensteinem

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.