ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Kolejne 10 placów zabaw powstanie w Gminie Ząbkowice Śląskie

17.06.2013
Gmina Ząbkowice Śląskie ogłasza przetarg na budowę dziesięciu placów zabaw na terenach wiejskich w Gminie Ząbkowice Śląskie.

W ramach tego zadania place zabaw dla dzieci powstaną w miejscowościach: Jaworek, Szklary Huta, Sulisławice, Grochowiska, Kluczowa, Koziniec, Olbrachcice Wielkie , Pawłowice, Szklary oraz Tarnów.

Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert: 01.07.2013 godzina 12:00, miejsce: Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich, 57-200 Ząbkowice Śląskie, ul. 1 Maja 15, BOI parter.

Pełna treść ogłoszenia: (TUTAJ).

Łącznie w roku bieżącym w naszej gminie przybędzie 11 placów zabaw dla dzieci. Oprócz dziesięciu na terenach wiejskich plac zabaw powstanie także w Ząbkowicach Śląskich w Parku Miejskim w ramach prowadzonej rewitalizacji. Planowane place zabaw dołączą do dziewięciu wybudowanych w latach 2011 i 2012, z których z radością korzystają już najmłodsi mieszkańcy Gminy Ząbkowice Śląskie.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.