ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Kolejne spotkanie autorskie z cyklu „Poznaj swój region”

24.11.2015
17 listopada w Bibliotece Publicznej w Ząbkowicach Śląskich odbyło się spotkanie z Markiem Perzyńskim - dziennikarzem, pisarzem i znawcą dziejów Dolnego Śląska. Pan Marek Perzyński to erudyta i gawędziarz, a jednocześnie niestrudzony rzecznik piękna naszych okolic w kraju i na świecie. Podkreśla, że Dolny Śląsk to jego mała ojczyzna i nie wyobraża sobie życia w innym miejscu. Jego liczne publikacje to przede wszystkim opis ciekawych historii naszego regionu i okazja do wzbogacenia swojej wiedzy. Jego książki pisane są lekkim i popularnym językiem, by mógł je zrozumieć każdy czytelnik.

Celem pisarza jest zainteresować odbiorców Dolnym Śląskiem, tak zaciekawić, by po przeczytaniu książki sami chcieli zwiedzić opisywane miejsca. Pan Marek Perzyński potrafi barwnie i z humorem opowiadać godzinami, o czym przekonaliśmy się podczas spotkania.

Każdy uczestnik mógł porozmawiać z autorem i kupić książki z dedykacją. W zbiorach naszej biblioteki znajdują się wszystkie książki Marka Perzyńskiego.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.