ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Kolejne spotkanie z przedsiębiorcami Gminy Ząbkowice Śląskie

30.10.2012
Spotkanie z przedstawicielami lokalnego biznesu w ramach współpracy i rozwoju przedsiębiorczości odbyło się w dniu 29 października 2012 roku. Na zaproszenie Burmistrza Marcina Orzeszka do Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego licznie przybyli przedsiębiorcy z terenu całej Gminy Ząbkowice Śląskie.

Spotkanie rozpoczęła Pani Iwona Makowiecka – Kierownik Biura Regionalnego Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej we Wrocławiu, która przedstawiła ofertę świadczeń i usług placówki. Opowiedziała o działalności Izby. Po pokazie prezentacji multimedialnej każdy z przedsiębiorców mógł zadać pytanie i porozmawiać z przedstawicielką polsko-niemieckiej instytucji.

W kolejnej części zebrania Burmistrz Marcin Orzeszek przedłożył projekt podatków w Gminie Ząbkowice Śląskie na 2013 rok. Znaczącym gościem biorącym udział w wystąpieniach był Christoph Muller, który nawiązał współpracę z firmą MiK, zapoznając zgromadzonych z tematem współpracy polsko-niemieckiej. Na koniec przedsiębiorcy mieli możliwość zadawania pytań i swobodnej konwersacji oraz wymiany swoich doświaczeń na interesujące ich zagadnienia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców na kolejne cykliczne spotkania.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.