ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Kolejne środki dla Gminy Ząbkowice Śląskie – dofinansowanie na działalność Senior Plus

13.02.2019
Gmina Ząbkowice Śląskie otrzymała dofinansowanie z budżetu państwa na bieżącą działalność Dziennego Domu „Senior+”. Placówki Dzienny Dom „Senior+” to miejsca, w których osoby starsze nie tylko mogą spędzać czas korzystając z oferty kulturalnej czy zajęć sportowych, ale również mają zapewnione posiłki oraz opiekę i pomoc w czynnościach dnia codziennego.

W 2018 roku ze środków Wieloletniego Programu „Senior +” sfinansowano powstanie w Ząbkowicach Dziennego Domu „Senior+”. W placówce zaplanowano 15 miejsc pobytu osób starszych. Otrzymane obecnie dofinansowanie w wysokości 45 000 zł przeznaczone jest na bieżącą działalność placówki.

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy Państwa o zakończeniu prac remontowych i adaptacyjnych tych pomieszczeń na Dzienny Dom Senior Plus.

 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.