ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Piknik Rodzinny Ząbkowickiego Centrum Pozytywnego Rozwoju w stadninie konnej "Amazonka"

10.05.2024
Stowarzyszenie „Ząbkowickie Centrum Pozytywnego Rozwoju” dzięki otrzymanej dotacji z Gminy Ząbkowice Śląskie realizować będzie zadanie pod nazwą: Piknik Rodzinny Ząbkowickiego Centrum Pozytywnego Rozwoju w stadninie konnej "Amazonka".

Stowarzyszenie otrzymało dotację na ten cel w wysokości 8 000,00 zł. Już 22 czerwca 2024 r. na terenie stadniny konnej „Amazonka” w Grochowiskach odbędzie się piknik rodzinny dla dzieci i młodzieży z rodzin dysfunkcyjnych oraz uczęszczających na zajęcia socjoterapeutyczne.

W trakcie pikniku zaplanowano wykład na temat hipoterapii, zajęcia terapeutyczno-rehabilitacyjne, próbne jazdy konne oraz wspólny posiłek. Nie zabraknie wspólnych gier i zabaw z nagrodami. Udział w pikniku weźmie 50 dzieci i młodzieży.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.