ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Kolejny rekord! – 26 finał WOŚP w Ząbkowicach za nami

16.01.2018
Ząbkowiczanie z roku na rok biją rekordy hojności na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W tym roku, podczas 26 finału Ząbkowicki Sztab WOŚP zebrał 76 072,29 zł. To kwota o 7 tysięcy większa niż w ubiegłym roku, a przecież nie ostateczna – wciąż trwają jeszcze niektóre aukcje. Oprócz zbierania pieniędzy do puszek odbyły się licytacje. Największą cenę podczas licytacji osiągnęła Krzywa Wieża, wylicytowana za 1500 zł, a tuż za nią - Ząbkowicki Zamek, który osiągnął kwotę 1450 zł.

Imprezie tradycyjnie towarzyszyły koncertu lokalnych artystów, pokazy musztry wojskowej, tańca, zumby, centrum kettlebell, fitness, odbył się także turniej piłkarski dla dzieci o puchar szefa Sztabu WOŚP. Gwiazdą wieczoru był zespół Playboys.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.