ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Kolejnych 60 dzieci uczyło się pływać

30.06.2016
Gmina Ząbkowice Śląskie zakończyła kolejne zajęcia w ramach projektu „Umiem Pływać”- edycja I w 2016 r. W ramach tego projektu z nauki pływania skorzystało 60 dzieci z 4 szkół podstawowych. Program realizowany był ze środków funduszu zajęć sportowych dla uczniów w ramach dotacji Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego za pośrednictwem Dolnośląskiej Federacji Sportu.

Zajęcia z zakresu nauki pływania odbywały się na basenie w Kłodzku podczas   systematycznych, pozalekcyjnych i pozaszkolnych zajęciach pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry. Zajęcia rozpoczęły się 6 kwietnia i zakończyły się 17 czerwca 2016 r. Dzieci podzielone były na 4 grupy. Każda z grup odbyła 10 zajęć z częstotliwością 1 raz w tygodniu.

Gmina Ząbkowice Śląskie nie poniosła żadnych kosztów w związku z realizacją projektu.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.