ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

KOMUNIKAT DLA ROLNIKÓW: przypominamy o obowiązku udziału w Powszechnym Spisie Rolnym

06.10.2020
Zrób to sam! Szybko i wygodnie spisz się przez Internet.

Od 1 września br. na terenie całej Polski przeprowadzany jest Powszechny Spis Rolny, który potrwa do 30 listopada 2020 r. Więcej informacji o spisie znajdziesz tutaj: https://rolny.spis.gov.pl/


W przypadku braku dostępu do Internetu lub potrzeby pomocy przy wypełnianiu formularza skontaktuj się telefonicznie z Urzędem Miejskim w Ząbkowicach Śląskich - pracownik Urzędu (Biura Spisowego) pomoże Ci wypełnić formularz.

Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny - Tel. kontaktowy 74-8-165-302.

BEZPIECZEŃSTWO - Rolniku, Twoje dane są u nas bezpieczne!

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych zebranych w powszechnym spisie rolnym na podstawie ustawy z dnia 29 czerwca 1995 roku o statystyce publicznej (Dz. U. poz. 649 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 31 lipca 2019 r. o powszechnym spisie rolnym (Dz. U. z 2019 r. poz. 1728) - (plik do pobrania) 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.