ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Komunikat dot. decyzji Rady Ministrów o zawieszeniu działalności żłobka, przedszkoli, szkół i instytucji publicznych

11.03.2020
W dniu 11 marca 2020 r. w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich odbyło się posiedzenie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w związku z decyzjami podjętymi dziś przez polski rząd o zawieszeniu działalności żłobka, przedszkoli, szkół i instytucji publicznych . Poniżej publikujemy komunikat:

Komunikat dot. decyzji Rady Ministrów o zawieszeniu działalności żłobka, przedszkoli, szkół i instytucji publicznych

               

                Zgodnie z decyzjami Rządu RP podjętymi w dniu 11 marca 20202r.,  zajęcia w żłobku, przedszkolach i szkołach na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie zostają zawieszone od 12 marca 2020r. do 25 marca 2020r. Jutro i pojutrze (tj. 12 i 13 marca) placówki oświatowe będą prowadziły zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Transport do szkół w dniach 12-13 marca działa zgodnie z rozkładem. Jeśli nie pojawią się nowe komunikaty Rady Ministrów, 26 marca (w czwartek), żłobek, przedszkola i  szkoły wznowią prowadzenie zajęć edukacyjnych. W analogicznym okresie nie będzie czynny także Dzienny Dom Opieki Senior Plus.

                Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich oraz jednostki organizacyjne gminy będą pracowały normalnie, ale apelujemy i prosimy Mieszkańców, o maksymalne wykorzystywanie drogi internetowej. Prosimy, aby – jeśli to możliwe – przesyłać pisma przez platformę ePUAP lub droga mailową.

                 W związku z zaistniała sytuacją apelujemy do Państwa o rozwagę, odpowiedzialność, rozsądek i mądrość w codziennym postępowaniu. Zapewniamy, że jednostki publiczne Gminy Ząbkowice Śląskie zachowują najwyższe standardy higieniczne, sanitarne i dezynfekcyjne. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.