ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Komunikat Urzędu Miejskiego w sprawie remontu ulic Jasnej i Świerkowej

12.10.2015
Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich informuje, że odstąpił od umowy na zadanie pn.: „Przebudowa ulic Jasnej i Świerkowej, gmina Ząbkowice Śląskie, powiat ząbkowicki, łączących drogę wojewódzką 385 i drogę powiatową nr 3174D”.

Powodem takiej decyzji jest wykonywanie robót przewidzianych w umowie w sposób niezgodny z umową, dokumentacją projektową oraz specyfikacjami technicznymi. Mając na względzie jakość wykonania remontu drogi Gmina Ząbkowice Śląskie odstąpiła od umowy. Po rozliczeniu wykonanych prac, zostanie wyłoniony nowy wykonawca. Urząd Miejski dołoży wszelkich starań, aby prace na ulicach Jasnej i Świerkowej zakończyły się jeszcze w roku 2015.

Najważniejszym czynnikiem przy przeprowadzanych inwestycjach jest dla Gminy Ząbkowice Śląskie jakość wykonania. Gmina odstąpiła od umowy, chcąc uniknąć sytuacji, jaka pojawiła się po remoncie ul. Kolejowej w Ząbkowicach Śląskich.

 

Stanisław Moderski

Asystent Burmistrza Ząbkowic Śląskich

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.